Наші досягнення

За всю історію існування навчального закладу на основі рейтингової системи школа посідала лише призові загальнокомандні місця в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Навчальний заклад двічі було занесено до відомої книги « Флагман сучасної освіти України», яка засвідчує багату історію української наукової та педагогічної думки.

У 2011 році інформацію про педагогічний колектив НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- гімназію розмістили у літописі досягнень сучасної України «Успішні професіонали України».

Вінцем усіх добрих справ є занесення у 2012 році трудового колективу закладу за досягнення значних успіхів у праці, високий професіоналізм та вагомі трудові здобутки на районну Дошку пошани.