Новини

  Участь у проекті «Електронний підручник»

  НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія м. Гайсин брала участь у Всеукраїнському експерименті «Електронні підручники для закладів загальної середньої освіти». У рамках даного проекту педагоги брали участь у тренінгах, що проводилися в м. Києві. У програмі тренінгів учителі знайомилися зі структурою електронного підручника та особливостями його використання. Як підсумок участі в проекті, НВК отримав обладнання: 30 планшетних ноутбуків, компютер для вчителя, веб-камеру та навушники. Адміністрація освітнього закладу та здобувачі освіти НВК дякують Міністерству освіти і науки України, Лілії Гриневич, а також наставнику Світлані Литвиновій за дарунки, що прийшли напередодні новорічних свят.

  28.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Даруємо свято кожному!

  Святий Миколай розпочав новорічні свята, які будуть тривати декілька тижнів. Із бажанням подарувати святковий настрій захисникам України здобувачі освіти НВК 26 грудня долучилися до Акції привітання воїнів у зоні ООС. Школярі підготували новорічні сувеніри, малюнки, написали листи воїнам із побажаннями міцного здоров’я, миру та щастя кожній родині! Цінний вантаж швидко дістанеться адресатів, адже делегацію із новорічними подарунками у зону ООС очолює народний депутат України Микола Іванович Кучер.

  27.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Семінар шкільних бібліотекарів

  18 грудня у НВК відбувся семінар-практикум для шкільних бібліотекарів на тему: «Роль шкільної бібліотеки в освітньому процесі в умовах реалізації Концепції Нової української школи».

             Зі вступним словом до учасників заходу звернувся завідувач РМК В.П.Сич,  який під час свого виступу розповів про зміни в освітньому процесі, що стосуються шкільних бібліотек, роботи шкільного бібліотекаря, освоєння електронного курсу обліку шкільних підручників, роботи з питань реєстрації замовлень та надходжень підручників на порталі ІСУО «Школа». Бібліотекар НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія м.Гайсин С.В.Литвинюк ґрунтовно презентувала роботу шкільної бібліотеки навчального закладу, власний досвід бібліотечної роботи.

        Під час практичної частини семінару бібліотекарі переглянули виховний захід на тему: «Люблю тебе всім серцем, рідний краю», метою якого було формування розуміння того, що рідна українська земля, рідний край – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна. У виконанні учнів школи звучали вірші, пісні, які були проникнуті теплом та любов’ю до рідної Гайсищини. Захід підготували В.Д.Грабовська та Г.П.Дончик.

           Костюмовані артисти радо привітали всіх учасників семінару із прийдешнім святом Миколая.  

   

        

  21.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Акція «Назустріч мрії»

  Із великим нетерпінням діти  чекали подарунків від Святого Миколая. У цей день учні НВК організували свято для вихованців дошкільних закладів «Зірочка», «Берізка» та «Дзвіночок». Чудовий настрій також панував в освітньому закладі: Святий Миколай завітав до школярів та привітав слухняних діточок зі святом. Усюди лунала святкова музика та веселий дитячий сміх!

  20.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Співпраця із громадським об’єднанням «Твій шлях»

  Упродовж декількох місяців наш освітній заклад мав нагоду співпрацювати із волонтером громадського об’єднання «Твій шлях» Тарасевич Анною. Ця тендітна дівчина має неабиякі вміння привернути увагу слухача  цікавими та актуальними темами спілкування. Анна допомагала класним керівникам НВК у проведенні виховних годин з питань формування здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок,  попередження негативних проявів у дитячому середовищі тощо. Ми дякуємо Анні за співпрацю, бажаємо їй міцного здоров’я та успіхів у подальшій волонтерській діяльності! Хай у дитячих душах панує гармонія!

  18.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський тиждень права в освітньому закладі

  У 1950 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала всім державам і зацікавленим організаціям відзначати 10 грудня як День прав людини, який знаменує річницю ухвалення Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини в 1948 році.
           До поняття «права людини» людство прийшло не відразу. Вперше про права особистості заговорили французькі просвітителі Вольтер і Жан Жак Руссо. Пройшло ще майже два сторіччя, перш ніж людство дозріло до прийняття загального кодексу прав людини. 10 грудня 1948 року Організація Об'єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що проголошує права людини і громадянина. У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх особистих відмінностей і від різниці в політичних системах їх країн. Декларація не носить обов'язкового характеру. В основу документа були покладені всі напрацювання людської думки, які були на той момент з даного питання. Це був перший досвід колективної розробки універсального документа з прав людини.
           Важливо, щоб кожна людина знала свої права, щоб ці права стали цінністю, визнаною і державою, і суспільством.  Рішення цієї задачі залежить від якісної роботи державних органів влади, освітніх установ, засобів масової інформації і всіх структур громадянського суспільства.

  От і в нашому закладі  традиційно проводиться  Всеукраїнський тиждень правових знань. У цьому році він розпочався у понеділок, 10 грудня. Першими свої знання у галузі прав людини демонстрували учні 9-А класу, які взяли участь у міському тематичному конкурсі КВК.  Учні НВК стали активними учасниками уроку з права на тему: «Конституційні права і свободи людини і громадянина» ( 5-11 класи), «Правова абетка»( 1-4 класи). Впродовж тижня здобувачі освіти  старших класів мали зустрічі із працівниками правоохоронних органів, відбулися тематичні екскурсії до РВ УМВС України у Вінницькій області, районного центру надання адміністративних послуг при Гайсинській РДА та районного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Вінницькій області. У якості підсумка тижня між учнями 9 класів НВК був проведений правовий брейн-ринг, який організував учитель правознавства Прокофєв Олександр Владиславович. 

  13.12.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  Всього новин: 230