Пришкільний табір відпочинку «Веселка»

Усебічний розвиток учнівської особистості – процес  складний і тривалий, і він не має завершуватись із початком канікул. Адже відпочинок повинен бути не тільки цікавим, а й корисним. Тож пришкільний табір «Веселка» при НВК:СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії докладає зусилля, щоб подарувати нашим дітям цікаве дозвілля. Особливу увагу приділяємо вихованню у дітей людських чеснот – доброти, вміння співчувати, дружити, бачити і чути навколишніх, допомагати слабким і правильно будувати взаємини у колективі й родинному колі. Саме тому вихователі присвячують ряд заходів розкриттю людських стосунків, ставленню до друзів, батьків, тварин, рідної природи.

Щодня табір розпочинає свою роботу з ранкової гімнастики та радіолінійки, підняття державного прапора України.

Веселкова країна – це цікавий світ відпочинку і гри, це добрі й корисні справи, це той ключик, що дає можливість кожній дитині розвивати свої інтереси, самореалізовуватися, пробуджує у душах дітей добрі почуття, роздмухує вогник дитячої допитливості, та творчості.

Сім кольорів у веселки – сім станцій зупинок: «Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо», «Природолюби», «Ерудити», «Казкарі», «Художники», «Олімпійці», «Умільці».

Багато уваги приділяємо екскурсіям до музеїв, історичних місць, до підприємств сфери обслуговування, на природу.

11.06.2015 | Aдмін