Всеукраїнський тиждень права в школі

Важливо, щоб кожна людина знала свої права, щоб ці права стали цінністю, визнаною і державою, і суспільством. Рішення цієї задачі залежить від якісної роботи державних органів влади, освітніх установ, засобів масової інформації і всіх структур громадянського суспільства.

Тому у   нашій школі традиційно проводиться Всеукраїнський тиждень правових знань.

Свої знання у галузі прав людини демонстрували учні 9  класу. Вони стали активними учасниками  «Правового брейн – рингу». Дев’ятикласники  приємно вразили своїми знаннями: вони не лише знають, що за День відзначається 10 грудня, але й правильно назвали права, даровані їм Конституцією, та права дітей, які найчастіше порушуються в Україні.

Протягом тижня класними керівниками були  проведені години спілкування: «Знай свої права, дитино!», «Декларація — це просто», «Життя людини – найбільший скарб» та ін..Хлопчики та дівчатка ознайомилися з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, з’ясували, чому для дітей було прийнято цей спеціальний документ. А якими слушними були висловлювання учнів з приводу того, чому ж не всі діти можуть повною мірою користуватися своїми правами. Дякуючи таким заходам,  вони тепер не тільки знають, які права в них є, але й куди треба звертатися у разі їх порушення  для захисту себе і своїх друзів.

Учні початкових класів взяли участь у конкурсі малюнків «Маленькі художники про права людини».

Учні 9 -11 класів зустрілися зі старшим інспектором відділу поліції Гудимою Н.М. З розповіді Наталі  Миколаївни діти зрозуміли, що свобода – не є вседозволеністю, що вона дає право робити все, що не шкодить іншим.

Тиждень правових знань промайнув дуже швидко, але будемо сподіватися на те, що отримані знання та набута під час проведених заходів інформація стане в нагоді не лише учням, які були присутніми на цих заходах, а і їхнім друзям, батькам, просто знайомим. Адже обізнаність у питаннях права робить наше життя більш комфортним та захищеним, а нам надає впевненості в собі. Дуже сподіваємося на те, що рівень правових знань та правова культура наших учнів піднялися на вищий рівень .

09.12.2016 | Aдмін