Всеукраїнська акція "16 днів проти насилля"

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків з 25 листопада по 10 грудня в НВК були проведені різноманітні заходи в рамках акції «16 днів проти насильства».

Зустріч з старшим інспектором відділу поліції, капітаном Гудимою Н.М. «Попередження проявів насильства у шкільному середовищі» (учні 6-7 класів)

Виставка малюнків «Ми проти насилля»

Заняття з елементами тренінгу «Методи попередження проявів насильства» (учні 5-7 класів)

«Кібербулінг. Причини та методи попередження» (учні 9-11 класів)

Виступ практичного психолога на нараді при директорі «Старт Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Батьківські збори «Причини виникнення проявів агресії у шкільному середовищі»

09.12.2016 | Aдмін