Благодійні акції до Дня святого Миколая

До Дня cвятого Миколая учні НВК зібрали та надіслали  іграшки й подарунки для дітей із зони АТО ( с. Степне Мар’їнського району Донецької області), а військовим, що нині перебувають у зоні АТО, передали через волонтерів різні сувеніри, у тому числі й обереги, а також вітальні листівки , виготовлені своїми руками.

Учні 4-Б класу з класним керівником Ричковою А.М. для дітей зі спецшколи с. Кисляк підготували виставу «Миколай крокує до нас» . Дійство відбувалося у стінах дитячої районної бібліотеки.

Педагог – організатор Демидась В.Ю. з учнями 6-Б класу підготувала для вихованців старших груп дитячих садочків м. Гайсин літературно – музичну композицію «Іде святий Миколай». Майбутні першокласники з цікавістю переглянули виступ школярів та отримали від Святого Миколая подарунки – книжечки – розмальовки.

Також юні артисти відгукнулися на запрошення керівництва в/ч В4050 та привітали з прийдешніми святами призовників строкової служби.

Для вчителів пенсіонерів нашої школи учні та вчителі придбали солодкі гостинці й привітали кожного з них із святами, що надходять - Днем святого Миколая та Новим роком.

18.12.2016 | Aдмін