Миколай крокує до нас…

Вже доброю традицією стали бібліотечні зустрічі до Дня Святого Миколая. Нинішнього року  вкотре районна дитяча бібліотека гостинно відчинила двері для учнів 4 Б класу НВК:СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії м. Гайсина.

Школярі ретельно готувалися до зустрічі із добрим Миколаєм : вчили вірші, готували костюми разом із батьками, співали пісні, розігрували тематичні сценки.

Призначеної години всі зібралися у святково прибраній залі бібліотеки і одразу ж поринули до зимової казки: Ангели розповіли про хороші та не дуже хороші вчинки дітлахів. Чортик  із Солохою навіть хотіли забрати  нечемних учнів до  пекла. Однак, діти , Святий Миколай та Ангели прогнали негідників зі свята та разом із учнями  Кисляцької спецшколи та всі разом дружно закружляли навкруг новорічної ялинки, прославляючи мир, доброту та милосердя до ближніх.

Гарним сюрпризом стали солодкі презенти від народного депутата України – Миколи Кучера.

Жодна дитина не залишилась байдужою, оскільки спілкування  з різними людьми , святкова атмосфера та цікаве дійство ще надовго зігріватимуть серця четвертокласників.

19.12.2016 | Aдмін