Пам’ятна зустріч

Про події, які відбулися 5 квітня в нашому 6-А класі, ми ще довго будемо згадувати, адже нам пощастило зустрітися з народним депутатом України Миколою Івановичем Кучером, який завітав до НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназії разом із начальником управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА Шрамко В.М. та представниками телеканалу ВДТ.

Микола Іванович   сердечно  привітав  усіх  із прийдешніми Великодніми святами, висловив   присутнім  свої найщиріші побажання . Звертаючись до нас, депутат  наголосив на необхідності залучення до навчально-виховного процесу сучасних інформаційних технологій, важливості вивчення молоддю іноземних мов. Також  Микола Іванович  закликав усіх вести   здоровий спосіб життя , гостро критикував шкідливі для здоров’я звички.

Потім  народний депутат  докладно розповів   про свою роботу  у Верховній Раді України  й подарував  дітям   книги з історії України та збірки творів вітчизняних класиків. Крім того, пообіцяв допомогти школі придбати  сучасне мультимедійне обладнання.

Ми, шестикласники, були  дуже зворушені зустріччю з такою шанованою в державі людиною, а тому  охоче  поділилися  з  поважним гостем  планами  на  майбутнє, розповіли  про наші мрії та сподівання, про те, що хочемо жити у вільній, мирній, незалежній країні, де всі  прекрасно знатимуть і будуть шанувати свою мову, звичаї,  повсякчас допомагатимуть один одному, як це  велося в Україні здавна.  Звичайно , ми не могли не подякувати   М.І.Кучеру  за ті добрі справи, які він  уже не один рік  робить для нас. Вислухавши уважно слова подяки від нас, дітей,  Микола  Іванович  відповів просто :

–Дитячі усмішки та щасливі обличчя - ось найцінніша нагорода за роботу!

Саме на такій теплій ноті завершилася незабутня зустріч, від  якої  всі присутні отримали  море  позитивних емоцій, а  прекрасний  настрій  ще довго зігрівав  серця .

Учні 6-А класу

07.04.2017 | Aдмін