Ще одна краплина доброти та небайдужості народного депутата М. І. Кучера

Що є головним для дитини? Звичайно, любов та піклування батьків, підтримка та розуміння вчителів, дружба з однолітками. Усе це, безперечно, дає змогу нашим дітям бути щасливими.

Але дуже радісно почуваються вони й тоді, коли увагу до них виявляють чужі люди, яким, на щастя, не байдужі проблеми школярів - юних пагінців прадавнього дерева української нації . Щоб пагінці гарно росли, набиралися сил, їх постійно потрібно плекати : достатньо поливати , проганяти шкідників, обрізати зайві, зовсім не потрібні гілки, за потреби підживлювати корисними речовинами. Лише в такому випадку можна сподіватися в майбутньому на щедрі врожаї з молодого пагіння, на яке покладають стільки надій!
    Саме тому надзвичайно приємно, коли до важливої справи – виховання дуже юного покоління – долучаються, як справжні садівники , крім батьків та вчителів, і державні мужі, які не можуть стояти осторонь, а тому повсякчас цікавляться проблемами малечі й намагаються при найменшій можливості допомогти в їх вирішенні. До таких прекрасних людей, яких можна назвати справжніми господарями своїх доль, слів та справ, належить , поза сумнівом, і народний депутат України М.І. Кучер. Саме його офіційні представники минулого тижня завітали в гості до учнів 1-Б класу НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназії ( колишньої СЗШ № 1).

Міцні руки цих статечних чоловіків принесли першачкам свято : від імені Миколи Івановича Кучера подарували річ, завдяки якій під час уроків ці малі школярики матимуть змогу краще пізнавати світ , розкривати секрети багатьох наук, – великий сучасний телевізор.
    Батьківський та педагогічний колектив нашого НВК , а також директор навчального закладу Гридзь С.М. висловлюють щиру вдячність народному депутату України Миколі Кучеру за підтримку школи , за вміння вислухати й допомогти, постійно дотримуватися свого слова, за небайдуже ставлення до проблем освіти, за віру в майбутнє України – юне покоління, із якого, сподіваємось, невдовзі забуяє рясним цвітом пишний сад нашої нації.

14.05.2017 | Aдмін