Вибори - 2017

16 травня  відбулися вибори Президента учнівського парламенту  НВК

Серед кандидатів було семеро учнів нашої школи Величко Олександра (8-А), Пастушенко Анна (8-А), Лиманюк Катерина (8-А), Балинець Ірина (8-Б), Чабанюк Максим (8-Б),  Пашистий Богдан (9 клас), Наумова Яна (10.клас).       У шкільному холі були розміщені плакати з передвиборчими програмами кандидатів, які вірили в свою перемогу.

Тиждень агітації завершився голосуванням учнів 7-11 класів  та вчителів 5-11 класів  Найбільше голосів виборців набрав  учень 8-Б класу – Чабанюк Максим. Він і став Президентом учнівського парламенту.

Друге місце посіла Балинець Ірина, учениця 8-Б класу. У новому навчальному році вона займе посаду Прем’єр – міністра.

Новообраних лідерів школи офіційно представили на святі обдарованих дітей «На Вашу честь».

18.05.2017 | Aдмін