"Healthy and Happy"

З метою популяризації вивчення іноземних мов та удосконалення мовленнєвої компетенції учнів  у гімназії на базі табору відпочинку з денним перебуванням дітей організовано англомовний загін "Healthy and Happy".

Основна мета роботи мовного загону- зацікавити учнів вивченням іноземних мов, допомогти подолати психологічний та мовний бар'єри. Саме тому організатори підібрали завдання розважального та розвивального характеру: презентації, квести, спортивні ігри, вивчення пісень, танців, екскурсії та інше.

До роботи з дітьми залучені учителі іноземних мов: Грабовська В.Д., Милий С.О. та волонтер Корпусу Миру США Кейла Кінг.

Кожен день у загоні проходить цікаво та весело. Вихованці мають змогу здобувати необхідні мовні навички, спілкуючись іноземною мовою у невимушеній обстановці, і поглиблювати знання з культури англомовних країн.

01.06.2017 | Aдмін