Сріблястий дзвоник кличе знову нас у країну знань

1 вересня пролунав шкільний дзвоник  у НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназії  м. Гайсин.

Вперше за парти сіли 61 першокласник, а для 23 одинадцятикласників розпочався останній навчальний рік у школі.

На урочисту лінійку завітало чимало гостей, зокрема Папанов Олександр Миколайович, голова Ради школи,  Витюк Тетяна Володимирівна, голова батьківського комітету НВК, члени Ради школи – Перкун Віталій Анатолійович, Чорний Віктор Іванович,  представники громадської організації «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району» - Головань Андрій , Рогульський Сергій.

Розпочалася святкова лінійка вшануванням пам’яті загиблих. Учні 11-х класів поклали квіти до меморіальної дошки випускнику школи Станіславу Менюку та в куточок бойової слави.

Перші щирі слова вітання вчителям, батькам, учням та всім присутнім висловив директор НВК Гридзь С.М. У своїй промові він подякував усім, хто був задіяний у підготовці школи до нового навчального року. Також передав першокласникам вітальні листівки від обласної адміністрації та подарункові набори від голови Гайсинської РДА Уткіна В.А. та голови Гайсинської районної ради Борового Г.І.

Протягом свята учні 1-х класів декламували вірші,

разом з випускниками танцювали флешмоб

та отримали символічний ключ знань від переможця шкільного конкурсу «Учень року» Кащук Анни  –  учениці 11 класу.

Для учнів, батьків, учителів та гостей школи пролунали пісні у виконанні Аргатюк Вероніки та Марченко Валерії (11 клас); Цехмейструк Ізабель (8-Б клас), Тарасюк Юлія (7-Б клас),  Балинець Ірини (9-Б клас) , Мазур Ілони (9-Б клас), Мукоїд Олександри (7-А клас).

Закінчилося свято веселими трелями шкільного дзвінка, який запросив усіх на перший урок.

01.09.2017 | Aдмін