Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя

Ставлення дитини до свого здоров’я є фундаментом, на якому можна буде вибудувати потребу в здоровому способі життя.

Ця потреба зароджується і розвивається в процесі усвідомлення дитиною себе як людини і особистості. Ставлення дитини до здоров’я безпосередньо залежить від сформованості в неї свідомості цього поняття. Тому, з метою дослідження рівня сформованості знань про здоровий спосіб життя у школярів бібліотекар НВК Литвинюк С.В. спільно з практичним психологом Кіпоренко В.Ю. провели анкетування серед учнів 5-7 класів (55 учнів).

Опитування показало, що  53% (29 дітей) дітей вважають, що вони ведуть здоровий спосіб життя, 40% (22 дитини) відповіли на це запитання «частково» .

Саме поняття «Здоровий спосіб життя»  38% (21 учень) ототожнюють з відсутністю шкідливих звичок, 18%(10 учнів) – з раціональним харчуванням, 33% (18 учнів) впевнені, що вести здоровий спосіб життя означає займатися спортом, фізичною культурою та іншою фізичною активністю, 11% (6 учнів) вважають головним – здоровий сон, уникнення стресів, шкідливих для організму.

На запитання «Як ти будеш діяти, коли тобі запропонують вжити наркотичні або токсичні речовини?» 100% (55 учнів) відповіли – «я не погоджуся».

Дослідження показало, що більшість опитаних учнів НВК має достатній рівень сформованості знань про здоровий спосіб життя.

18.10.2017 | Aдмін