Місячник цивільного захисту

У НВК завершився місячник цивільного захисту, метою якого було роз'яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної державної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів.

Протягом місяця учні 1-8 класів  малювали малюнки з теми «Правила безпеки пам’ятай, у біду не потрапляй», стіннівки з відповідної тематики.

Сестра медична Канишина Л.М. провела ряд практичних занять з теми «Надання першої медичної допомоги».

Учитель  курсу «Захист Вітчизни» Прокоф’єв О.В. ознайомив учнів 10-11 класів з приладами радіаційної та хімічної розвідки, засобами індивідуального захисту.

Учителі основ здоров’я  Журавель Т.О. та Гучок Т.І.  провели тематичні уроки під гаслом «Живи безпечно!».

19.10.2017 | Aдмін