Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

У НВК з 6 по 10 листопада 2017 року був проведений Тиждень знань з безпеки життєдіяльності за темою «Наша безпека у наших руках!».

Відповідно до тематики Тижня в навчальному закладі були проведені заходи:

- тематична радіогазета присвячена  проведенню Тижня знань з безпеки життєдіяльності учнів ;

- виховні години, години спілкування, конкурси за темами Тижня;

- конкурс на кращий учнівський малюнок серед учнів  1- 4 класів ;

- конкурс стіннівок для учнів  5-11 класів;

- лекція для учнів 8-х класів «Про шкоду наркотиків та алкоголю» (провів директор Гайсинського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Левандовський Володимир Романович);

- лекція для дівчаток 7-х класів «Дівчинка. Підліток. Жінка» (провела лікар – гінеколог Кохан Наталія Миколаївна ).

- підготовлено інформаційний стенд та тематичну виставку у шкільній бібліотеці.

10.11.2017 | Aдмін