Моя країна – квітучий диво – сад

22 січня у 1- Б класі  НВК : СЗШ І- ІІІ ст. – гімназії м. Гайсин були проведені заходи до Дня Соборності України за  інноваційною технологією « Ранкові зустрічі».

Першокласники , як годиться, привіталися у дружньому колі та поділилися інформацією про  Україну – єдину та неподільну, нашу Батьківщину.

Динамічна пауза « Україно – ми твоя надія» розвеселила дітлахів.

На етапі  « обміну інформацією» класний керівник Ричкова А.М. розповіла діткам про нелегкий шлях до одвічної мрії українського народу – єдності, свободи, незалежності. Учні переглянули  та обговорили відеоролик « День Злуки».

У « щоденних новинах» були згадані народні прикмети цього дня. А під час групового заняття першокласники відповідали на запитання вікторини « Моя Україна» , гралися у гру «Карлики та велетні».

Завершилась ранкова зустріч малюнковим листом « Я- маленький українець».

22.01.2018 | Aдмін