Любіть Україну!

22 січня 2018 року учні 7-А класу провели інтегровану гру - вікторину до Дня Соборності України "Любіть Україну!".

Напередодні семикласники святково прикрасили класну кімнату. Тут варто відмітити роботу Сінельник Анастасії, Лутчиної Аліни, Перевертень Вікторії, Котик Єлизавети, Мукоїд Олександри. Ведучими обрали Котенко Єлизавету та Мукоїд Олександру. Вони й ознайомили присутніх з правилами гри.

Клас розділився на команди: "Вишиванка", "Ми - єдині!", "Козаки", "Єдина Україна", "Калина".  Свої знання про Україну, її географію, історію, літературу, тррадиції учні продемонстрували у таких конкурсах : "Історична вікторина", "Географічний", "Народознавчий", "Літературний", "Асоціативний". На заході була присутня голова батьківського комітету - Вітоха Вікторія Василівна. Вона вела облік зароблених командами балів.

За підсумками змагань перемогла команда "Ми - єдині".

23.01.2018 | Aдмін