Зошиткове свято

Кличе нас до школи!

Не забудемо цей день

Ми в житті ніколи.

15 березня 2018 року у 1- Б класі відбулася гарна подія – першокласники вшановували першого помічника кожного школярика – учнівського зошита. Свято так і називалось : «Зошиткове свято».

Діти старанно готувалися до прощання із « Першим найкращим зошитом» : ретельно виписували літери і слова  на його сторіночках, вчили вірші,готували пісні та інсценізації до урочистого зібрання. Багато  креативних цікавих завдань у рамках індивідуальної творчої справи було виконано впродовж п’яти останніх місяців :  учні  разом із батьками та учителем Ричковою А.М.  малювали автопортрети, досліджували родоводи, «рятували » ялинки та підгодовували птахів, вивчали навколишній світ.

Фіналом веселого свята став сюрприз від Короля Зошитів – нагороди старанним першокласникам, які гарно навчились читати, писати, рахувати. А таких у 1- Б аж  тридцять , розумних, творчих, спраглих до знань маленьких школяриків.

21.03.2018 | Aдмін