Семінар шкільних бібліотекарів

18 грудня у НВК відбувся семінар-практикум для шкільних бібліотекарів на тему: «Роль шкільної бібліотеки в освітньому процесі в умовах реалізації Концепції Нової української школи».

Зі вступним словом до учасників заходу звернувся завідувач РМК В.П.Сич,  який під час свого виступу розповів про зміни в освітньому процесі, що стосуються шкільних бібліотек, роботи шкільного бібліотекаря, освоєння електронного курсу обліку шкільних підручників, роботи з питань реєстрації замовлень та надходжень підручників на порталі ІСУО «Школа». Бібліотекар НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія м.Гайсин С.В.Литвинюк ґрунтовно презентувала роботу шкільної бібліотеки навчального закладу, власний досвід бібліотечної роботи.

Під час практичної частини семінару бібліотекарі переглянули виховний захід на тему: «Люблю тебе всім серцем, рідний краю», метою якого було формування розуміння того, що рідна українська земля, рідний край – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна. У виконанні учнів школи звучали вірші, пісні, які були проникнуті теплом та любов’ю до рідної Гайсищини. Захід підготували В.Д.Грабовська та Г.П.Дончик.

Костюмовані артисти радо привітали всіх учасників семінару із прийдешнім святом Миколая.

21.12.2018 | Aдмін