Свято у 3 Б класі «Казка осіннього лісу»

В останні дні осені у 3 Б класі відбулося свято прощання з теплими осінніми днями та зустрічі веселої білосніжної зими. А чи всі у казковому лісі готові до її приходу ? Це і намагалися з’ясувати  учасники дійства «Казка осіннього лісу».

Третьокласники використали різні засоби виразності для передачі образів героїв казки : інсценізували уривки прочитаних творів, виразно читали вірші, співали запальних пісень, танцювали та грали в ігри.

Гостям свята особливо запам’ятався осінній рок – н- рол  та танець з листочками, у яких дітям вдалося передати усю чарівність  та магічність осінньої природи. А герої гумористичної сценки за твором Олександра Дерманського « Володар  Макуци або Пригоди вужа Ониська» не залишили присутніх байдужими  передачею настрою твору та гарною акторською грою.

Учні 3 Б класу продемонстрували на святі уміння співпрацювати, перевтілюватися у запропоновані образи та веселитись, а також – любити і оберігати природу рідної української землі.

30.11.2015 | Aдмін