Акція «Збережи ялинку» стартувала у 1-Б класі НВК:СЗШ-І-ІІІст.-гімназії м .Гайсин Вінницької області.

Відомо, що під Новий рік посилюється вирубка лісів, тому що багато людей  вважають за краще на свято у своїх домівках відчувати аромат хвої та бачити живу ялинку. Усе б добре, якби це не завдавало шкоди природі. На щастя, завжди знайдуться ті, хто стануть на  захист довкілля.

У  1 –Б класі  була проведена екологічна акція на захист живого дерева, яка полягала в захисті хвойних видів дерев від безжальних лісорубів. Саме тому відбулася зустріч учнів   із лісником Гайсинського лісництва    Латюком  Петром  Олександровичем.

Готуючись до цієї зустрічі,  учні виготовили попереджувально-інформаційні листівки та  розповсюджували їх у місті.

Напередодні новорічних свят  класний керівник Гридзь Г.І. провела годину спілкування  «Стоїть на узліссі Ялинка моя-не зрубайте її», екохвилинку «Жива ялинка» та виставу «Чому ялинка зелена?»,  під час якої за допомогою рольових ігор, потрапивши до новорічного лісу разом із лісорубами, малюки дізналися про життя ялинок та лісових мешканців   перед Новим роком.

Діти не тільки закликали захистити ялинку та подарувати лісовій красуні життя, а й  пропонували прикрасити наші оселі святково, використавши природні та штучні матеріали для створення новорічних композицій.

06.01.2016 | Aдмін