Корпус Миру США в Україні. НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія продовжує співпрацю.

Реформування сучасної освіти неможливе без досягнення якісно нового рівня у вивченні навчальних предметів, у тому числі й іноземних мов. Опанування цього навчального предмету розглядається як необхідний компонент загальнокультурного розвитку школяра, його рівня освіченості, прилучення до світової культури, загальнолюдських цінностей.

Наша школа має давні партнерські відносини та продуктивний досвід роботи з волонтерами Корпусу Миру США. Метою цієї співпраці є удосконалення практичного володіння англійською мовою, підготовка дітей до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, поповнення навчальних ресурсів, пропагування здорового способу життя та громадянської свідомості.

2016 рік оголошено президентом роком вивчення та популяризації англійської мови в Україні, тому в 2015-2016 навчальному році, щойно отримавши інформацію про приїзд волонтерської групи в Україну, наша громада прийняла рішення продовжити співпрацю з Корпусом Миру та запросити нового волонтера. Нам пощастило, адже ми тепер працюємо з Кейлою Кінг- молодою, креативною,творчою та активною дівчиною, яку одразу полюбили і діти, і дорослі.

Ми надзвичайно цінуємо допомогу добровольців Корпусу Миру США щодо збільшення можливостей учителів та учнів покращити рівень володіння англійською мовою, ознайомлення з сучасними методиками викладання мови, а також сприяння в здійсненні змін у системі освіти.

Паралельно з активною участю в підготовці та проведенні уроків  Кейла Кінг розпочала роботу клубів англійської мови для молодших школярів,  учнів середньої школи та старшокласників.

За роки співпраці з Корпусом Миру на базі нашої школи було реалізовано кілька партнерських проектів. Зокрема, з 2011по 2013 р. із волонтером Ебоні Фармер ми розробили та реалізували проект «Створення журналістського клубу» з повним технічним забезпеченням його роботи(мультимедійна система, відеокамера та ін. ); завдяки співпраці з волонтером Даніелом Кляйном у нашій громаді розпочав роботу Клуб Юних Волонтерів, основною діяльністю якого стало пропагування здорового способу життя. Хоча у зв’язку з подіями на Сході України всі волонтери були евакуйовані ще до закінчення роботи над проектом, Корпус Миру, знаючи про досвід співпраці нашої громади, надав нам виняткову можливість закінчити реалізацію проекту,виділивши для цього 120 000 грн. Однією з умов отримання цих коштів був і внесок громади в сумі 50000 гривень, за які було придбано 4 спортивні тренажери та 6 дитячих ігрових споруд. Тепер на території навчального закладу є  спортивно - ігровий майданчик, яким можуть користуватися не тільки учні нашої школи, а й усі члени громади.

Не зупиняючись на досягнутому, ми продовжуємо нашу співпрацю та обговорюємо тему нового проекту: збираємо ідеї та пропозиції, проводимо консультації, відкриті дискусії. У цьому зацікавлені всі члени громади, бо переконані, що така співпраця тільки покращить якість навчання.

24.02.2016 | Aдмін