Про це повинен знати кожен

Здоров'я - найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. З давніх часів всім знайоме відоме гасло: «Твоє здоров'я - в твоїх руках». Але для того щоб навчитися берегти здоров'я, треба багато знати про самих себе, про стан свого організму, власного здоров’я.    З метою привернення уваги до проблеми боротьби з туберкульозом та інформування дітей та їх батьків про небезпеку і тяжкі наслідки зараження туберкульозом, про засоби профілактики цієї хвороби у навчальному закладі були проведені відповідні заходи.

-Учні 5-6 класів написали диктанти  «Сучасна епідемія туберкульозу», «Туберкульоз можна попередити», «Що треба знати про туберкульоз»;

-медична сестра школи Канишина Л.М. організувала для учнів 8-9 класів перегляд фільму «Туберкульоз - знай, стережись, не бійся» та оформила інформаційний стенд;

- члени учнівського врядування  розповсюдили листівки «Туберкульозом може захворіти кожен»;

-учні 10 класів виготовили та розповсюдили інформаційні буклети «Бути обізнаним – бути захищеним»;

- виховні години: «Що таке туберкульоз» (1-4 класи), «Як уберегтися від туберкульозу» (5-6 класи), «Хвороби цивілізації» (7 класи), «Зупинимо туберкульоз разом» (11 класи).

15.04.2016 | Aдмін