День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти впевнено та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 28 квітня у НВК   було проведено  День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

Вранці було проведено радіо лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.
    На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах.
    Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.
    Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій. Навчальна евакуація  розпочалася сигналом тривоги «Увага всім!». Потім у кожну класну кімнату зайшли спеціально підготовлені учні - посильні. За сценарієм вони сповістили, що на 1 поверсі сталося загорання і, у зв"язку з цим, проводиться евакуація на подвір"я школи.
    Одягнувши ватно-марлеві пов’язки, учні та педагогічний колектив школи через кілька евакуаційних виходів вийшли з приміщення навчального закладу.  Після прибуття на місце тимчасової евакуації учителі провели перекличку учнів по класних журналах і доповіли про кількість евакуйованих дітей начальнику штабу Цивільного захисту.
    Начальник штабу ЦЗ школи Гридзь С.М. ознайомив учнів із причинами виникнення та правилами поведінки під час пожежі.

Висловлюємо велику подяку  відділенню чергового караулу ДПРЧ№10 м. Гайсин,   які прибули до школи  на пожежній автоцистерні. Вони  продемонструвати свої вміння  під час гасіння пожежі та евакуації людей із задимленого приміщення. Усі присутні відмітили оперативність та злагодженість дій рятувальників.

Останнім виступив начальник чергового караулу Жук Д,В, Він закликав усіх пам"ятати про правила безпеки та берегти своє життя.

03.05.2016 | Aдмін