Тиждень зарубіжної літератури

«Зупинись і подумай! Чи можеш ти жити без літератури? Чи буде повним твоє життя без книги, без поезії, без театральних вистав? Доводимо до відома: із сьогоднішнього дня в нашій школі – тиждень зарубіжної  літератури». Таким оголошенням розпочався у нашій школі черговий предметний тиждень. Цікаві вікторини, конкурси, змагання, виставки дали змогу виявити найактивніших читачів та шанувальників літератури, розширили дитячий кругозір, відкрили нові літературні таємниці.

Найактивнішими стали Сіліпіна Олександра (11-Б), Каракозян Сіруш (11-А), Шайгородська Тетяна (11-А), Джосан Ольга (11-А), Подолян Тетяна (11-А), Мацюк Галина (11-Б), Коломієць Анна (11-Б), Ковтун Лідія (5-А), Підкоморна Анна (5-А), Березюк Яна (5-А), Найда Юлія (5-А), Брижата Вікторія (5-А), Чайковська Марія (9-Б), Ковальчук Анастасія (10-А)

Продовження тексту новини

03.05.2016 | Aдмін