Одягнімо, друже, вишиванки —

Наш чарівний український стрій.

Не для когось, не для забаганки,

А для себе, вірний друже мій.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Цього тижня в школі відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

В акції взяли участь не лише учнів, а й учителі школи. У цей день було проведено ряд виховних заходів з даної тематики: бесіди по класах, оформлено інформаційний стенд «19 травня-День вишиванки», підготовлено радіогазету «Український оберіг», проведено акцію «Вдягни вишиванку». Упродовж дня на перервах звучали українські пісні. Також учні долучилися до проведення  флешмобу «Україна – європейська держава», де створили український тризуб, прапор України та прапор Євросоюзу  (до дня Європи, що у 2016  роцівідзначається 21-22 травня).

22.05.2016 | Aдмін