Свято "На вашу честь"

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. Учні нашої школи  живуть цікавим, насиченим життям. Їм підвладні не тільки вершини науки, вони гідно проявляють себе і в підкоренні творчих висот. А вчителі вкладають багато сил ,  щоб виховати розумну, творчу, креативну талановиту молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту.

Ми не знаємо, яка буде майбутня доля наших школярів, але можемо впевнено сказати, що всі вони стануть хорошими людьми. І свято обдарованих «На вашу честь » підтверджує це!. Торжество таланту, досконалості і розуму – так можна назвати цей захід, який відбувся 20 травня 2016 року у НВК.

Біля двохсот учнів було нагороджено грамотами за участь у олімпіадах, конкурсах, фестивалях,  виставках.  Семеро учнів стали переможцями загальношкільної акції  «Учень року - 2016». Їм було вручено  дипломи та грошові винагороди. Святковий настрій на святі створили вихованці танцювального та вокального гуртків.

Продовження тексту новини

22.05.2016 | Aдмін