Новітні технології та літній табір

Метою проведення занять та тренінгів  з підлітками є підвищення мотивації до вивчення іноземних мов, розвиток громадської свідомості, уміння самостійно приймати правильні рішення в складних ситуаціях.

Діти із задоволенням діляться своїми мріями та планами на майбутнє, а ми допомагаємо їм правильно спланувати свої дії, щоб досягти омріяних результатів.

За допомогою засвоєних проектних стратегій наші учні навчились виявляти основні проблеми , які є в громаді та здобули спільне розуміння понять, стратегій і навичок розробки, управління та впровадження проектів у громадах. Результатом цієї  роботи стала розробка та представлення попередніх групових планів різноманітних проектів.

Протягом другого тижня учні віком 10-13 років активно працювали в англомовному таборі, підвищуючи свою  культуру мовного спілкування, уміння співпрацювати та бути толерантними,отримали навички вирішення проблем не кулаками, а переконливим словом та навчились основних правил  спілкування з людьми, які виглядають, діють , думають та розмовляють незвично для них

Ці знання діти отримали за допомогою різноманітних ігрових тренінгів та розваг, які підвищили їх зацікавленість у вивченні країнознавчого матеріалу.

Результатом, який став очевидним після закінчення роботи табору, стало надання можливості дітям різного віку та з різним рівнем володіння англійською мовою співпрацювати  в межах англомовної групи та підтримати один одного за допомогою іноземної мови.

14.06.2016 | Aдмін