Сріблястий дзвоник кличе знову нас у країну знань

Хай буде всім нам день оцей, як свято,

Хай буде щастя в серці у батьків,

Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий,

Хай буде радість  вищою від слів.

1 вересня пролунав шкільний дзвоник  у НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназії  м. Гайсин.

Вперше за парти сіло 70 хлопчиків та дівчаток, а для 32  одинадцятикласників розпочався останній навчальний рік у школі.

На урочисту лінійку завітало чимало гостей, зокрема : Папанов Олександр Миколайович, голова Ради школи;  Нечипоренко Олександр Володимирович, волонтер, нагороджений медаллю Патріарха Української православної церкви Філарета за жертовність і любов до України та Міністерства оборони за заслуги перед ЗСУ; Личманюк  Олександр Степанович – волонтер, учасник подій на Майдані; Дзис Юрій Олександрович – військовослужбовець, учасник АТО, тричі нагороджений за участь у миротворчих операціях на території Іраку, Лівану, Ліберії.

Розпочалася святкова лінійка вшануванням пам’яті загиблих. Учні 11-х класів поклали квіти до меморіальної дошки випускнику школи Станіславу Менюку та в куточок бойової слави.

Перші щирі слова вітання вчителям, батькам, учням та всім присутнім висловив директор НВК Гридзь С.М. У своїй промові він подякував усім, хто був задіяний у підготовці школи до нового навчального року. Також передав першокласникам вітальні листівки від обласної адміністрації та подарункові набори від голови Гайсинської РДА Уткіна В.А.

Протягом свята учні 1-х класів декламували вірші,

разом з випускниками танцювали флешмоб

та отримали символічний ключ знань від переможця шкільного конкурсу «Учень року» Присяжнюк Яни –  учениці 11-Б класу.

Для учнів, батьків, учителів та гостей школи пролунали пісні у виконанні Данішури Тетяни (11-Б клас); Кащук Тетяни та Цехмейструк Ізабель (7-Б клас),  Куліш Діани (4-Б клас).

Закінчилося свято веселими трелями шкільного дзвінка, який запросив усіх на перший урок.

01.09.2016 | Aдмін