СВЯТО НА ВАШУ ЧЕСТЬ

З метою вшанування найкращих учнів школи 15.05.2015 року  було проведено свято обдарованих дітей «Свято на вашу честь».

На заході були присутні члени Ради  та батьківського комітету НВК, батьки, учителі

128 здібних та творчих дітей отримали грамоти та дипломи за досягнення у навчанні та громадську активність.

Підведено підсумок загальношкільного конкурсу «Учень року - 2015». Переможцями стали Мусієнко Віталій (10Б клас), Бартош Віталій ( 10Б клас), Шипіца Єлизавета (11 А клас). Ці учні отримали грошову винагороду та дипломи.

Адміністрація школи та педколектив подякували батькам за сумлінне виховання дітей та сприяння розвитку навчального закладу

Художні номери, які були підготовлені учителем музичного мистецтва Глушком О.В. та хореографії Римар А.П., зробили свято яскравим та неповторним

15.05.2015 | Aдмін