Зустріч з воїнами АТО

20 жовтня класний керівник 6-А класу Литвенюк Лариса Дмитрівна  провела виховну годину «За мир і спокій  України». На захід були запрошені учасники АТО: Брижатий Сергій Сергійович (батько учениці 6-А класу) та його побратим  Мельниченко Петро Миколайович.

Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі ,справжні патріоти України. З глибоким сумом та болем в очах бійці ділилися з учнями спогадами,розповідали школярам, що пережили за час, проведений в зоні АТО.

Відповідаючи на запитання учнів,запрошені воїни намагалися у доступній формі розповісти школярам про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство ,і про все те, що цікавило дітей. Говорили про військові будні зі сльозами на очах, а у класі  панувала тиша…

Завершилася зустріч фотографією на пам`ять  та солодкими подарунками.

Продовження тексту новини

21.10.2016 | Aдмін