Останній дзвінок

І знову у нашій школі зустріли  хвилююче і радісне свято Останнього дзвоника.

Лінійка розпочалася з Державного Гімну України та вітального слова директора НВК Гридзя С.М. Він привітав учнів із завершенням навчального року, побажав їм вдалих літніх канікул, а випускникам та їх батькам успіхів у вступних випробуваннях.

У цей день випускники  слухали напутні  слова вчителів, гостей свята, співали пісні і прощалися зі школою.

Кожен мав можливість стати на символічну підкову та загадати бажання. А щоб вони здійснилися - випустили у небо  жовто – блакитні кульки.

Уся шкільна спільнота хвилиною мовчання вшанувала пам'ять загиблих земляків та усіх хто воював на Сході, обороняючи рідну землю. А на знак миру учні випустили у небо голубів – символ миру.

Останній дзвінок радістю та  смутком переповнив серця випускників, а тих, хто продовжить навчання 1 вересня, сповістив про початок довгоочікуваних літніх канікул. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданний шлях дорослого і серйозного світу.

Чудових вам канікул, школярі! Щасливої життєвої долі вам, дорогі випускники, та вагомих успіхів!

04.06.2015 | Aдмін