Англомовний табір «Англійський світ»

У кінці березня 2015 року Корпус Миру США , з яким наша школа співпрацює вже протягом трьох років, запросила вчителя англійської мови Калайду Ірину Євгеніївну на курси – тренінг у м. Київ . Мета тренінгу - організація англомовних таборів на базі пришкільних таборів відпочинку.

Ця ідея зацікавила і вчителів, і учнів. Так, у нашій школі було організовано табір «Англійський світ».

Діти дуже цікаво проводять час. Це і проектні роботи за різними напрямками ( «Здоровий спосіб життя», «Наше харчування», «Спорт у нашому житті», «Шкільна форма як дрескод навчального закладу», «Наша школа», «Моє житло», «Англомовні країни»), і конкурси творчих робіт англійською мовою, і розгадування ребусів, кросвордів та інші.

08.06.2015 | Aдмін