Зустріч з учасником Майдану

21 листопада, у День Гідності та Свободи,  у НВК відбулась зустріч з Васильченком Сергієм Олеговичем . У своєму  виступі Сергій Олегович розповів про події на Майдані у 2004 та 2013 роках,   про біль утрат і силу волі, про дружню, братерську підтримку і допомогу.

Учні дізналися про атмосферу Майдану, кожен учасник якого відчув, що там сповідуються чесність, доброзичливість, самовідданість ідеям свободи і духу вільної, незалежної, єдиної країни.
    Національний дух Майдану дав відчути всім українцям, що ми — велика вільна нація, яка хоче жити, а не існувати. Адже патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, риса, що відрізняє людину від раба. Майданівець  закликав  школярів  не бути пасивними і байдужими, добре вчитися, адже вони — майбутнє України.

Продовження тексту новини

21.11.2016 | Aдмін