День захисту дітей від сексуального насильства

Конвенція Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства— це багатосторонній міжнародний договір Ради Європи, яким країни погоджуються кримінально переслідувати певні форми сексуального насильства над дітьми. Це перша міжнародна угода, яка торкається питання сексуального насильства над дітьми, яке відбувається вдома чи всім'ї. Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Вони є серйозним порушенням прав дитини та мають довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. Аби запобігти цим злочинам, сприяти кримінальному переслідуванню винних і захистити жертви насильства Рада Європи у 2015 році запровадила Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, який проходить 18 листопада.

До Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства в гімназії  були проведені такі заходи:

-         Психологічний тренінг «Кібербулінг або  віртуальна агресія у шкільному середовищі» (10,11 клас)

-         Засідання англо – українського клубу «G.L.O.W.»  «Відверта розмова «Як не стати жертвою насильства» (10,11кл)

-         Дослідження «Аналіз виникнення ризиків насильства серед дітей та над ними» (8,10)

-         Перегляд відеофільмів «Станція призначення - життя», «Ні насиллю! Як народжується насилля». (6-7,9 класи)

Продовження тексту новини

21.11.2016 | Aдмін