Новини
Попередити, щоб запобігти
На виконання листа Навчально – методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області від 20.02.2017 р. № 40-04 та з метою активізації профілактичної роботи щодо попередження суїцидальної поведінки серед підлітків 27 лютого у НВК проведено засідання круглого столу за участю капітана поліції, головного інспектора Гайсинського відділу поліції ГудимиН.М.
Педагогічні читання
5 січня у НВК відбулися педагогічні читання «Педагогічні ідеї Г. Сковороди».
Український Сократ, український Горацій, український Езоп, мандрівний філософ, видатний педагог Григорій Савович Сковорода. Його педагогічні погляди, що віддзеркалювали етичні проблеми в Європі ХVІІІ століття, є актуальним й нині. Гуманізм, народність, природовідповідальність, висока моральність, патріотизм у вихованні дітей спрямовані на те, щоб учні були вільними, високоморальними, щасливими, самореалізованими.
Ідея Григорія Савовича «спорідненої праці» є провідною в сучасній освіті. Адже завдання педагога - допомогти виявити нахили та можливості кожного учня і розвивати їх. Вчити людину треба того, до чого у неї природний нахил, що для неї передбачила «блаженна натура». Учитель має розкрити духовну природу учня - його здатність до певної роботи, щоб сприяти самопізнанню, моральному вдосконаленню. Молодь у навчальному закладі не лише навчається, а й осмислює благородну мету власного життя, усвідомлює що для неї є «споріднена праця».
Виховний ідеал Г. Сковороди – скромність, вдячність, справедливість, щирість, працьовитість, життєрадісність, сердечність, великодушність.
На його думку, ці риси притаманні дітям від народження, але не всі пізнають їх у собі й дотримуються «блаженної натури».
Правильний шлях до морального виховання є праця. Неробство – найбільше зло.
У своїх працях та художніх творах підніс роль батьківського виховання. Якщо батьки не виконують своїх обов’язків перед дітьми, то стають винуватцями всіх їхніх бід.
У своїх афоризмах Г. Сковорода наголошував: «З усіх утрат утрата часу найтяжча», «Не все те неправильне, що тобі незрозуміле», «Довго сам учись, коли хочеш навчити інших».
Засідання педагогічної ради
5 січня у НВК відбулося засідання педагогічної ради на тему: «Особливості формування іміджу вчителя в педагогічній теорії та практиці».
На педраді були розглянуті питання:
1. Теоретичне визначення поняття «імідж» вчителя, визначення суб'єктів та об’єктів його формування, критерії й показники ефективності цього процесу.
2. Структура іміджу вчителя.
3. Умови, що впливають на ефективне формування іміджу.
4. Прийоми і методи дії на соціальне оточення в процесі створення іміджу вчителя.
5. Апробування на практиці технології створення позитивного іміджу вчителя.
З доповіддю з головного питання виступила заступник директора з навчально – методичної роботи Ткачук Н.М.
З доповіддю з головного питання виступила заступник директора з навчально – методичної роботи Ткачук Н.М.
В обговоренні взяли участь: Милий С.О., Калайда І.Є., Глушко В.О., Чабанюк Л.М., Журавель Т.О., Чайнюк І.Г., Брагар Л.Є.
Миколай крокує до нас…
Вже доброю традицією стали бібліотечні зустрічі до Дня Святого Миколая. Нинішнього року вкотре районна дитяча бібліотека гостинно відчинила двері для учнів 4 Б класу НВК:СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії м. Гайсина.
Школярі ретельно готувалися до зустрічі із добрим Миколаєм : вчили вірші, готували костюми разом із батьками, співали пісні, розігрували тематичні сценки.
Благодійні акції до Дня святого Миколая
До Дня cвятого Миколая учні НВК зібрали та надіслали іграшки й подарунки для дітей із зони АТО ( с. Степне Мар’їнського району Донецької області), а військовим, що нині перебувають у зоні АТО, передали через волонтерів різні сувеніри, у тому числі й обереги, а також вітальні листівки , виготовлені своїми руками.
Гостинці у зону АТО
До Дня Святого Миколая учні НВК підготували та відправили подарунки дітям із села Степне Мар’їнського району Донецької області. Разом із м’якими іграшками у зону АТО передали солодкі гостинці, які безкоштовно надала підприємець Антонюк С.С. Не забули і про воїнів, які знаходяться у зоні бойових дій. Для них власними руками виготовили обереги, намалювали малюнки та плакати , написали листи.
Навігація
- Головна
- Візитка школи
- Управління школою
- Педагогічний колектив
- НУШ
- ЗНО
- Освітній процес
- Методична робота
- Виховна робота
- Наші досягнення
- Відеогалерея
- Психологічна служба
- Група продовженого дня
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
- Звіти про використання коштів
- Замовлення підручників
- Контакти
Новини